Nové produkty

Zimní rukavice na rogalo

Zimní rukavice na rogalo
Vrchní materiál rukavice je vyroben z nepromokavé tkaniny, mezivrstva z tepelně izolační pěny a podšívka z příjemného jemného sametu. Rukavice jsou navrženy tak, aby je bylo možno nasadit na hrazdu po sestavení rogala. Na vnitřní straně jsou pro držení hrazdy vybaveny speciální silikonovou úpravou proti klouzání po hrazdě, která zaručuje pohodlné řízení bez namáhavého stisku...

Výroba lan

Výroba lan
Vyrábíme lana na všechny typy závěsných kluzáků. Zakončení lan je prováděno dle leteckých norem. Výroba je podložena trhacími zkouškami autorizované zkušebny.   Cena: 0,-

Motor R 120 Aero ES

 Motor R 120 Aero ES
Motor R 120 Aero je o objemu 120 cm3 - výkon 10,5 KW. Je vybaven elektrickým startérem a dodáván včetně katalického výfuku, odstředivé spojky a karburátoru. Motor je zkonstruován pro letecké použití.

Motor R 120 Aero ES-RD

 Motor R 120 Aero ES-RD
Motor R 120 Aero je o objemu 120 cm3 - výkon 10,5 KW. Je vybaven elektrickým startérem a reduktorem s ozubeným řemenem. Je dodáván včetně katalického výfuku, odstředivé spojky a karburátoru. Motor je zkonstruován pro letecké použití.  

Brzdící padák Fillo

Brzdící padák Fillo
Brzdící padák pro závěsné létání. Významně zkracuje přistání a umožňuje strmý úhel sestupu při přistání do omezeného prostoru. Cena 1160 Kč.